Як вибрати плитку для ванної


Сьогодні різноманітність палітри керамічної плитки для ванної просто вражає. Як вибрати в цьому морі кольорів та візерунків кахельну плитку для ванної, яка необхідна. Пропонуємо перевірений на практиці підхід щодо вибору плитки для ванної. Для початку слід визначитися зі своїм бюджетом і при покупці плитки дотримуватися наміченої вами вартості одного квадратного метра. Для впевненості при виборі плитки слід попередньо подивитися каталоги зразків плитки і приклади дизайну інтер'єру ванної кімнати. Провівши таку попередню роботу, ви зможете уникнути спокуси придбати плитку, в якій з часом розчаруєтеся.
Ванною кімнатою кожен з членів сім'ї користується по кілька разів на день, тому відношенню до її обробці потрібно приділити достатню час. Оздоблення плиткою ванній на ваш смак ще яскравіше може підкреслити красу меблів та інших аксесуарів для ванної.


Який, на вашу думку, повинна бути ванна кімната, світлою, темної, сучасної або в стилі ретро? Пропонуємо вашій увазі кілька підходів щодо вибору керамічної плитки для різного типу інтер'єру ванної кімнати.

Яку вибрати плитку для світлої ванній

Світла ванна надає приміщенню візуально більший обсяг, а також відчуття чистоти та свіжості. Однак біла плитка з білої ванною і білим умивальником зі сталевим хромованим змішувачем створять атмосферу надмірної холодної атмосфери. Білу плитку легко пожвавити привнесенням інших колірних відтінків, наприклад зеленого або блакитного скла, дерев'яної теплою стільниці, аксесуарів червоних відтінків. Щоб ванна не видалася такою холодною і стерильної плитку краще вибрати з бежевими або пісковими відтінками, які внесуть у ванну кімнату тепло і затишок.

Похожие страницы: