Ремонт Кухні Оббити Панелями

Обшивка потолка пластиковыми панелямиЧим стрімкіше розвиваються сучасні технології, тим більше варіантів оформлення інтер'єрів стає з кожним днем.Обшивка стелі пластиковими панелями - улюблене рішення протягом багатьох останніх років.Багатство вибору дизайну панелей, простота монтажу, довговічність, практичність, доступна вартість - важко знайти іншого, більш гідного конкурента.

 

Ось так, така, здавалося б, пересічна деталь інтер'єру, як стеля, може бути не просто побілена або пофарбована, а стати повноцінним учасником оригінального дизайн-проекту.При цьому можуть бути використані гіпсокартонні конструкції, натяжні стелі, декоративні панелі з різних матеріалів, в тому числі і дзеркальні панелі на стелю.

 

Рада! Красиво і недорого оформити стеля в будь-якому приміщенні квартири можна пластиковими панелями.

 

Не останню роль у виборі для обробки стелі саме пластикових панелей грає простота монтажу.Зрозуміло, бригадою професіоналів обшивка пластиковими панелями стелі буде проведена в найкоротший термін з дотриманням всіх необхідних норм.Але і самостійно виконати монтаж не складе особливих зусиль, а економія на вартості ремонту очевидна - як мінімум удвічі.

 

Особливості пластикових панелей

 

Існують два різновиди пластикових панелей - для стін і для стель.Відмінність видно неозброєним оком. Стельові панелі набагато легше.У процесі експлуатації вони повинні витримувати навантаження тільки від власної ваги.Стінові панелі міцніше, адже до них торкаються руками, миють, а можуть і наноситися випадкові удари.Різниця у вазі позначається на міцності. облицовка потолка пластиковыми панелями Стельові панелі дуже крихкі. Панель можна пошкодити просто руками, не кажучи вже про інструмент.Легко монтувати, але легко і зламати, тому всі роботи слід проводити з максимальною акуратністю.

 

Переваги пластикових панелей

 

Переваг у пластикових панелей куди більше, ніж недоліків.Зокрема вони мають гарну звукоізоляцію, не бояться вологи і сонця, очищаються без особливих зусиль, пластичні, витримують високі температури і не схильні до горіння.Облицювання пластиковими панелями стелі може бути поєднана з будь-якою схемою освітлення з використанням звичних освітлювальних приладів у вигляді люстр і торшерів, а так само найсучасніших точкових, світлодіодних, галогенних світильників.

Похожие страницы: