Поради для продавців квартир: як не відлякувати потенційного покупця


Якщо ви вирішили змінити своє місце проживання і продаєте квартиру, то варто пам'ятати про багатьох факторах, які можуть допомогти вам в ефективній продажу або навпаки перешкодити. Першо наперво зробіть огляд новобудов Києва - чим більше ви будете володіти інформацією, тим більше підковані при спілкуванні з потенційним продавцем ви будете.


Найчастіше продавці роблять серйозні помилки в спілкуванні з потенційним покупцем, що призводить до того, що квартира довгий час не може бути реалізована. Пам'ятайте, що перегляд квартири потенційним покупцем є першим кроком на шляху до успішної операції, тому необхідно зробити все, щоб зацікавити покупця. Розглянемо основні помилки, які допускають продавці, через що позбавляються покупця.
1. Надмірна заклопотаність грошима. Не варто при вигляді покупця накидатися на нього з питаннями типу «Звідки у вас є гроші?» І «Скільки у вас є грошей?». Подібні питання, звичайно ж, зрозумілі, адже власник тривожиться, чи вистачить у покупця коштів на покупку, але відразу ж поставлені запитання цього плану найчастіше відлякують клієнтів.
2. Підозрілість. При вигляді покупця не вимагайте його паспорт або посвідчення особи. Навіть якщо в якості покупця до вас прийшов підозрілий чоловік. Пам'ятайте, що попередній огляд не означає гарантовану покупку, клієнт тільки оглядається і розглядає відповідні варіанти.
3. Грубість і хамство. Тут навіть говорити нічого, найменша нетактовність по відношенню до покупця, і він розвернеться і піде, і наздогнати його навряд чи вийде.
4. Настирливість. Дайте покупцеві вільно обійти квартиру і озирнутися. Якщо ви будете його переслідувати з маніакальною наполегливістю, то навряд чи це буде сприйнято прихильно. Стандартний час на огляд квартири не повинно перевищувати 20 хвилин, оскільки у клієнта можуть бути ще невирішені справи. Тому не варто всіма правдами і неправдами затримувати покупця.
5. Нетерпимість до тварин. У кожної людини є свій смак, тому не намагайтеся нав'язувати свою точку зору. Особливо, якщо питання стосується домашніх тварин. Пам'ятайте, що милі кішечки і собачки сприймаються багатьма, як члени сім'ї, і нетерпимість до тварин буде розглянута їх господарями як нахабство, грубість і особисту образу.

Похожие страницы: