Панелі для плаваючих підлог


вітальня

Панелі для плаваючих підлог залежно від виробника мають товщину близько 11 мм. Основою для пробки служить деревоволокнистих плит високої міцності HDF.


Панелі з пробки не важко встановити самому. Слід заздалегідь ретельно вирівняти основу підлоги, щоб максимальне відхилення на відрізку 1 м було не більше 2 мм. Панелі між собою кріпляться засувкою (за принципом пазлів), завдяки чому монтаж не викликає додаткових проблем. Пол, виконаний з пробкових панелей, є теплою підлогою і що є його безперечною перевагою. Багата гамма колірних відтінків і текстур дозволяє підібрати підлогу до будь-якого інтер'єру будинку.
Пробковая плитка (клеяться підлоги)


Клеяться підлоги з пробки являють собою плитку. Найпопулярнішим є її розмір 300х300 мм. Плитку виробляють з пресованої пробки, лицьова сторона якої покрита пробковий декоративним шпоном. На шпон потім наносять спеціальний захисний полімер. Пробковая плитка подібно панелям з пробки екологічні чисті матеріали.


Вони стійкі до шкідливого впливу вологи і в той же час стійкі до вогню. Пробкові підлоги ідеально підходять для людей, які страждають алергією, тому що вони являють собою певний тип антистатичний. Різниця між панелями і плиткою з корка в технології їх монтажу. Пробковая плитка приклеюється на основу.

Похожие страницы: