Правильна стяжка для підлогиВиходячи їх того, в якому приміщенні будуть виконуватися роботи, слід підібрати відповідні суміші, щоб зробити правильну стяжку для підлоги. Для сухих приміщень, таких як їдальня, спальня або дитяча кімната можна виконати чорнову підлогу на основі гіпсу.
Слід врахувати, гіпсова основа активно вбирає в себе розлиту в приміщенні воду і з часом розбухає, викликаючи нерівності підлоги.

 У сухих приміщеннях така стяжка для підлоги правильна і вона може мати шар завтовшки від 20 до 100мм.
На відміну від гіпсових підстав, цементна основа може бути застосована як для сухих, так і для вологих приміщень - ванні кімнати і кухні. На практиці часто використовується одночасно обидва типи стяжки, в цьому випадку між ними (на їх стику) виконується компенсаційний зазор 3-5мм.

Правильна стяжка для підлоги з підігрівом
По-перше, для підлоги з підігрівом може з успіхом застосовуватися як цементна, так і гіпсова стяжка.
По-друге, її товщина повинна бути не менше 40-50мм.
По-третє, стяжку для підлоги виконують з обов'язковим компенсаційним зазором уздовж всіх дотичних стін.


Підлога з підігрівом необхідно включати з поступовим підняттям температури (так зване "вигрівання" підлоги). Температуру слід підвищувати щодня не більше ніж на 5 ° С, поки вона не досягне 24 ° С, і так підтримують її протягом 14 днів. А потім її поступово знижують до 15-18 ° C.
Виконавши вищевказану технологію, на підлогу з підігрівом можна укладати підлогове покриття. Підлогове покриття на стяжку укладається після її повного висихання, так гіпсова стяжка сохне 7 днів, а цементна стяжка 21 день.

Похожие страницы: